Hrkálky

Handmade hrkálka je ušitá zo 100% bavlnenej látky, vyplnená antialergickým polyesterovým rúnom a vnútri má vložené bezpečné "hrkátko" (nie roľničku). Noštek je zo 100% vlneného filcu. Tváričky sú maľované farbami na textil a tepelne fixované, takže sa môžu i prať (max. na 30°C a šetrnom programe s jemným pracím prostriedkom, respektíve v čistej ...

Handmade hrkálka je ušitá zo 100% bavlnenej látky, vyplnená antialergickým polyesterovým rúnom a vnútri má vložené bezpečné "hrkátko" (nie roľničku). Noštek je zo 100% vlneného filcu. Tváričky sú maľované farbami na textil a tepelne fixované, takže sa môžu i prať (max. na 30°C a šetrnom programe s jemným pracím prostriedkom, respektíve v čistej vode). 

Hrkálky, ako aj ostatné naše hračky, sú testované na bezpečnosť a spĺňajú platné Európske normy na hračky. Navyše máme i certifikáty zdravotnej nezávadnosti pre detičky do troch rokov, takže máte istotu, že Vaše dieťatko sa hrá s bezpečnou hračkou, ktorú môže pokojne ožužlávať:)

Do poznámky uveďte, o ktorého zajka máte záujem. K hrkálke (i iným hračkám) je možné dokombinovať šatku/podbradníček či iné doplnky. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom alebo telefonicky.

Viac

Hrkálky Je/Sú tu 8 produktov/produkty.

Zobrazujem 1 - 8 of 8
Zobrazujem 1 - 8 of 8