O S.e.N Art

Značka S.e.N Art vznikla v roku 2013 ako projekt jednej mamy (teda mňa) vtedy troch detí. Od toho sa odvíja aj názov značky – ide o začiatočné písmená mien našich troch detí (Samko, Emka, Natálka).

 Všetko to začalo túžbou ušiť pre dcérku látkovú bábiku. Na začiatku som nevedela ani používať šijací stroj a hračky som šila ručne zo starých látok a oblečenia.

Postupne som však tomuto koníčku prepadla, spriatelila som sa so šijacím strojom a začala som šiť rôzne hračky. Snažila som sa vždy tvoriť svoje vlastné strihy a dizajny hračiek – vznikali bábiky, zvieratká, neskôr hrkálky a rôzne látkové doplnky pre deti.

Som autorkou dizajnu látkových bábik Spievanka a Zahrajko, ktoré aj šijeme pre Spievankovo.

Hračky S.e.N Art sú testované vo Výskumnom ústave chemických vlákien vo Svite, kde nám boli udelené certifikáty o splnení bezpečnostných noriem na hračky pre deti platné v EÚ.

S.e.N Art sa počas rokov vyvíjal a menil, tak ako sa menili podmienky v mojom živote a našej rodine. Po narodení nášho štvrtého bábätka som viac nedokázala venovať sa šitiu toľko ako predtým a zvažovala som celkom so šitím hračiek prestať.

Stále však vo mne pretrváva láska k tvoreniu látkových hračiek, i keď tomu venujem už len zlomok času a hračiek je neporovnateľne menej, než bývalo.

S.e.N Art však nie je len o textilných hračkách, je to môj projekt (niečo ako moje fiktívne dieťa), ktorý zahŕňa viaceré formy tvorenia vrátane kreslenia.

A tak vám dnes ponúkame okrem originálnych a s láskou šitých látkových hračiek aj moje kresby a obrázky vo forme pohľadníc či obrázkov na stenu. V neposlednom rade u nás nájdete aj manželove fotografie.

Veríme, že tieto vecičky vám pomôžu zútulniť vaše bývanie, potešiť niekoho, koho máte radi, priniesť do života kúsok radosti alebo vám poslúžia inak.

Ďakujeme za vašu priazeň!